Başkan Samanlı, Suriye'den Farkımız Kalmaz

MHP Malatya il başkanlığı 'Çalmadık kapı, ziyaret edilmeyen ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Komşum Nasılsın 'programı kapsamında Gezilerine Devam ediyor'.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

MHP Malatya il başkanlığı “Çalmadık kapı, ziyaret edilmeyen ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Komşum Nasılsın ”programı kapsamında Gezilerine Devam ediyor”.
MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Çalmadık kapı, ziyaret edilmeyen ev, sıkılmadık el bırakmayacağız. Komşum Nasılsın ”programı kapsamında Koruyan ailesinin ev sahipliğinde Karahan mahallemizde Milletvekilimiz ve Battalgazi ilçe başkanımız İle birlikte 30 ailemizle bir araya geldik.
Komşum Nasılsın ”programı kapsamında kısa bir açıklama yapan MHP Malatya İl Başkanı samanlı; Murat Karayılanın evvelsi gün yaptığı açıklamada Ak Parti ve MHP’ye verilen oylar PKK’ya sıkılan bir kurşundur diye açıklaması var. Hangimiz PKK’ya kurşun sıkmak istemiyoruz. Hangimiz PKK’yı seviyoruz. Onun İçin ne yapmamız lazım gecemizi gündüzümüze katıp yedi ayı çok iyi değerlendirmemiz lazım arkadaşlar. Hepinize İhtiyacımız var. Hepinizin bu işin üzerinde vebalı var. Bu veballe kimse yaşayamaz benim bir oyum var ben gideyim oyumu vereyim gerisi ne yapıyorsa yapsın mantıkla ile hareket edersek maalesef bu seçimleri kaybederiz ve bu altı benzemez altı artı bir iktidara gelir ve bu ülkenin anahtarını götürür Amerika Birleşik Devletlerine teslim eder sonumuzda Suriye’den farksız olur İfadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN