Genel

genel

Genel Haberleri

Turan Boranoğlu Hocamızdan, Başkan Şengönül'e Anlamlı Şiir

Eğitimci Turan Boranoğlu Hocamızdan, Başkan Şengönül'e Anlamlı Şiir

Savunma Sanayii Başkanı Demir Milli Muharip Uçak’ımızı bugün pistin başında

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 'Milli Muharip Uçak'ımızı 18 Mart'ta hangardan çıkaracağız demiştik. Uçağımız bugün pistin başında' dedi.

Başkan Evren'den 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı - 21.Bölge Birliği Başkan Vekili (Malatya, Elazığ, Adıyaman, Muş, Bingöl ve İlçeleri), 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesajı yayımladı.

Başkan Koçak'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle mesajı yayımladı.

Minibüsçüler Odası İşyerlerini Kurmaya Başladı

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Ankara Şoförler Odası Başkanı, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkan Vekili Mehmet Yiğiner, Minibüsçüler Odası için işyeri konteynerlerini Malatya'da kuruyor.

Adıyaman esnafına Melikgazi’nin yardım eli uzanıyor

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde konteynerden oluşan Elbistan Melikgazi Çarşıyı kuran Melikgazi Belediyesi, şimdi de Adıyaman esnafı ve halkı için konteyner çarşı yapımının çalışmalarına başladı.

Malatya’da 4.7 büyüklüğünde artçı deprem meydana gelen

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), 'Malatya'da meydana gelen 4.7 büyüklüğündeki artçı depremin ardından olumsuz durum bulunmamaktadır' şeklinde açıklamada bulundu.

İstanbul’da beklenen yağış başladı

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da beklenen yağmur yağışı başladı. Yağış Üsküdar sahilinden görüntülendi.

Deprem Bölgesi Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla ilimiz merkez ve ilçelerinde görev yapmakta olan büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları ile ‘Deprem Bölgesi Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı’ yapıldı.

Bakan Akar, Arsuz’da depremzedelerin taleplerini dinledi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar depremin vurduğu Hatay'ın Arsuz ilçesinde depremin yaralarının sarılmasına yönelik devam eden çalışmaları inceledi.

Kızılay, Mobil Sağlık Araçlarıyla 20 Bin Afetzedeye Sağlık Hizmeti Verdi

Kırsal Bölgelerde Evde Sağlık Hizmeti Uygulaması

Gara şehidinin depremzede babaannesi yaralarını sarmaya çalışıyor

Gara’da terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen Astsubay Çavuş Semih Özbey’in depremzede babaannesi Safize Özbey (90), İzmir’de tedavisini sürdürüyor.

Başkan Keskin, Esnaftan 1 yıl süreyle kayıt ve aidat alınmaması talep edildi

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin, yaşanan büyük depremlerde esnafların hem evini, hem de işyerini kaybederek, aynı anda iki mağduriyeti birlikte yaşadığını bildirerek, sorunların çözümü için her alanda çözüm üretilmeye ve girişimlerde bulunulmaya devam edildiğini açıkladı.

Keskin, Esnaf ayağa kalkmadan, ticaret canlandırılmadan Malatya yeniden ayağa kalkamaz

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin Malatya Çarşısı’nın ayağa kalkması konusunda çalışma yürüttüklerini belirterek, “Yerinde dönüşüm olacak” dedi.

Niyazi Dikenli Hocamızdan, Başkan Şengölül'e Teşekkür

Malatya ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI. Attığım resimleri lütfen tek tek inceleyin. Bir BOZKURTUN nasıl canını dişine takıp yol açtığına kare kare şahit olun sizde.

Kızılay’ın Deprem Bölgesindeki Yardım Seferberliği 6 ilde 12 sosyal market hizmet veriyor

Depremin birinci ayında Kızılay, etkilenme alanı bu denli büyük bir sahada vatandaşların gıda ve tüketim ürünlerine daha kolay ulaşabilmesi için toplamda 12 sosyal market açarak ürünleri ücretsiz olarak depremzedelere dağıtıyor.

Başkan Gürkan'dan Beraat Kandili Mesajı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ramazan Ayı'nın müjdecisi Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Evren'den Berat Kandili Mesajı

Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren Berat Kandili mesajı yayımladı.

Başkan Koçak’dan Berat Kandili Mesajı

Ankara Pütürgeliler Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Güzin Koçak, Berat Kandili mesajı yayımladı.

Toplam 2640 haber.