Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

Yerel ve Ulusal Basından Battalgazi Belediyesi'nin Yatırımlarına Övgü

Başkan Güder, 'Gezdiğiniz çalışmaları kendi imkanlarımızla yaptık. Önümüzdeki dönemlerde de öz sermayemizle çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz'

MHP'de Görev Dağılımı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresini 23 Eylül itibariyle tamamladı. Yapılan demokratik seçim sonucunda, Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı görevine Gökhan Gök getirildi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Usta, yeni yasama yılını değerlendirdi

İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, Anayasa'da değiştirilmesi gereken hususlar olduğunu belirterek, "Biz de hazırlıklarımızı yapıyoruz. Genel Merkezde anayasa değişikliği konusunda komisyon oluşturuldu. Hangi maddede nasıl bir değişikliğe ihtiyaç var, bunlar çalışılıyor." dedi.

Başkan Çınar Büyük Bir Kısmı Tamamlanan Macera Parkını İnceledi

Macera Parkımızı Yakında Gençlerimizin Hizmetine Sunacağız

Başkan Güder Yerinde Dönüşüm İçin De Mücadelemiz Sürüyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla Kapalı Çarşı esnafıyla bir araya geldi.

AK Parti’nin Yeni İl Teşkilatı Başkan Güder’in Yatırımlarını Gezdi

AK Parti İl Teşkilatı Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in hayata geçirdiği hizmet alanlarını gezdi. İl Yönetimi yapılan yatırımların oldukça önemli olduğunu ifade ederken Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Battalgazi’mizi geliştirecek çalışmalara imza attık” dedi.

Malatya İtfaiyesi depremde canla başla, fedakarca gayret gösterdi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, İtfaiye Haftası nedeniyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesini ziyaret ederek, 6 Şubat depremlerinde enkazlar da yapmış oldukları kurtarma çalışmalarından dolayı bir kez daha tebriklerini iletti.

Zorlu Genel Başkanımız Birkaç Gün İçerisinde Tekrar Çalışmalarına Başlayacak

İYİ Parti Sözcüsü ve Medya İlişkileri Başkanı Prof. Dr. Kürşad Zorlu, Genel Başkan Meral Akşener’in sağlık durumuna ilişkin “Ülkemizde çok yaygın olduğu belirtilen viral enfeksiyon teşhisi ile hastanedeki muayenenin ardından Genel Başkanımız evinde istirahata geçti.

Kurtulmuş Basın Kuruluşlarının Ankara Temsilcileriyle TBMM'de Bir Araya Geldi.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, İsveç'in NATO üyeliğine ilişkin, "Hem Türkiye'nin onayıyla NATO'ya girmeyi bekleyeceksiniz hem de kendi ülkenizde terör örgütlerine ve İslam karşıtı bu insanlık dışı faşist gösterilere zemin hazırlayacaksınız.

Mv.Tüfenkci Yenice Göleti İnşaat Sahasında İncelemelerde Bulundu

AK Parti Malatya Milletvekili, MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, beraberinde DSİ 92 Şube Müdürü M. Aytaç Sucu, AK Parti Malatya İl Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Karataş ile birlikte bölge tarımına can verecek Yenice Göleti'nin inşaat sahasında incelemelerde bulundu.

Malatya Esnafının Sorunlarını Takip Edeceğim Sözünü Verdi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin ve oda başkanlarını ziyaret ederek, depremden dolayı geçmiş olsun dileklerinde bulunup, sorun ve talepler konusunda istişarede bulundu.

Başkan Güder Üreticilerin Sorunlarını Dinledi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder mahalle toplantılarıyla mahalle halkının sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Kendi Adaylarıyla Seçime Girecek

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 31 Mart mahalli seçimlerine kendi adayları ile gireceklerini belirterek, "Şu andaki hazırlığımız, tüm il ve ilçelerde, beldelerde Yeniden Refah Partimizin kendi adayları ile seçime gitmesi yönünde." dedi.

CHP Malatya İl Başkanlığına Barış Yıldız seçildi

CHP Malatya İl Başkanlığına Barış Yıldız seçildi.

Fendoğlu Vatandaşı Kapısından Kovan Bürokrat İstemiyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Malatya’ya gönül veren bürokratları özellikle istiyoruz.

CHP Grup Başkanvekili Başarır, partisinin Malatya İl Kongresi'nde konuştu:

CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na televizyonda, kongrelerde, sokakta, il teşkilatlarında hiç kimseye saygısızlık yaptırmam. Bu partinin bir demokrasi geleneği var." dedi.

MHP İl Başkanı Gökhan Gök Güven Tazeledi

Malatya Milliyetçi Hareket Partisi İl yönetimi olağan kongreye gitti. MHP Malatya İl başkanlığına Genel Merkezin atamasıyla gelen Gökhan Gök seçime tek aday olarak girdi ve delegelerin tüm oyunu alarak yeniden seçildi.

Erbakan Malatya'ya Geliyor

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, Genel Başkanları Fatih Erbakan’ın 25 Eylül Pazartesi günü Malatya’ya bir ziyaret gerçekleştireceğini ve esnaf ziyaretlerinde de bulunacağını bildirdi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Özarslan, partisinin Malatya İl Kongresi'ne katıldı

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, Cumhur ittifakı adaylarının yerel seçimlerde muhalefetin elindeki bütün belediyeleri kazanacağını söyledi.

Toplam 7740 haber.