Politika

Politika haberlerini listeleyin, politika gündemini yakından takip edin.

Politika Haberleri

MHP Heyetinden Başkan Er’e Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er,, “Depremin oluşturduğu ortam nedeniyle sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz ama hiçbir zaman yeis ve panik içerisinde değiliz. Allah’ın izniyle bu sıkıntılı süreçlerin üstesinde geleceğiz” dedi.

Pütürge'de ilk meclis toplantısı yapıldı...

Pütürge Belediye Meclisi, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Belediye Başkanı Mikail Sülük başkanlığında ilk kez toplandı. Toplantıda meclis üyelerinin görev dağılımı da yapıldı.

Memur-Sen'den, BBP Genel Başkanı Destici'ye ziyaret

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Genel Başkan Yardımcısı Levent Uslu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruanda ve Nikaragua büyükelçilerini kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ruanda Büyükelçisi Charles Kayonga ve Nikaragua Büyükelçisi Tatiana Daniela Garcia Silva'yı kabul etti.

Şehit Hamid Fendoğlu (Hamido) Mezarı Başında Anıldı

Malatya Belediye Başkanı iken 17 Nisan 1978'de postayla gönderilen bombalı paketi evinde açarken, gelini ve 2 torunuyla birlikte katledilen Hamit Fendoğlu (Hamido), şehadetinin 46. yıldönümünde mezarı başında anıldı.

Mücbir Sebep Uygulaması Uzatılacak

AK Parti Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan Mücbir Sebep Uygulamasının uzatılacağını açıkladı.

Turgut Özal......

Ülkemizin Büyük Siyaset Ve Devlet Adamı Değerli Hemşehrimiz 8.Cumhurbaşkanımız Turgut Özal’ I Bugün Vesilesi İle Anarken Yaptıklarını, Katkılarını, Ülkemize Taşıdığı Büyük Değişim Ve Dönüşümleri Hatırlamakta Ve Ondan Ders Almakta Büyük Yararlar Görüyorum.

Başkan Yıldız Başarılı projelerini Malatya’daki belediyelerimize taşıyacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Barış Yıldız, belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyeleriyle birlikte ortak düzenlediği basın toplantısında “Türkiye genelindeki partili belediyelerimizin başarılı projelerini Malatya’daki belediyelerimize taşıyacağız.” Dedi.

Samanlı MYK Asil Üyeliğe Geçti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Filiz Kılıç’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından MHP TBMM Grup Başkanvekili olarak görevlendirilmesinin ardından MYK’da boşalan yere Mesut Samanlı asil olarak atandı.

Başkan Er’den Taziye Ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, HÜDA PAR Malatya eski İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer’in vefatı nedeniyle HÜDA PAR Malatya İl Başkan Vekili Şahin Arslan ve parti yönetimine başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Yapıcıoğlu: İlker Kardeşimiz En Çok Arzuladığı Secde Anında Gülerek Rabbine Kavuştu!

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, vefat eden eski il başkanlarının arkasında mahzun gönüller ve yaşaran gözler bıraktığını belirterek, kendisinin en çok arzuladığı secde anında ve gülerek Rabbine kavuştuğunu söyledi.

Genel Başkan Yapıcıoğlu Ümitsiz Değiliz Zulüm Kaybedecek

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin, "Filistin'de çok ciddi acılar yaşanıyor ama ümitsiz değiliz, zulüm kaybedecek." dedi.

YSK Başkanı Yener yerel seçim sonuçlarına itirazları değerlendirdi

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart'taki seçim sonuçlarına ilişkin AK Parti ve DEM Parti'nin 2'şer, CHP ve MHP'nin ise 1'er itirazının kabul edildiğini belirtti.

MHP Genel Sekreteri Büyükataman Türkiye’de Bir İktidar Değişikliği Yoktur.

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, "Sanki iktidar değişikliği olmuş gibi yaygara koparıp milli ve manevi değerlerimize saldırmak için el ovuşturanlar bilsinler ki bu sinsi arayış hüsrana uğramaya mahkumdur.

Faytoncular Arasındaki Silahlı Kavgada 2 Kişi Yaralandı

Edirne'de kavga eden iki faytoncu birbirini yaraladı.

İçişleri Bakan Yardımcısı İlimizi Ziyaret etti

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş ilimize geldi.

Ağbaba: Herkes İçin Çalışacağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı’nın birinci gününde bayramlaşma programı düzenlendi.

HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Dönmezer'den Bayram mesajı

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan HÜDA PAR Malatya İl Başkanı Mehmet İlker Dönmezer, bayramın başta Filistin olmak üzere tüm Müslümanların kurtuluşu, İslam aleminin vahdeti ve izzetine vesile olması dileğinde bulundu.

Toplam 8474 haber.