Magazin

Magazin Haberleri

Nazan Öncel Moda Kayıkhane’de

Türk pop müziğinin sevilen ismi Nazan Öncel, 11 Mart'ta Moda Kayıkhane'de olacak. Konserin biletlerine ise Biletinial'dan ulaşılabilecek.

Sıla’dan Bursa’da keyifli konser

Türk pop müziğinin sevilen kadın sanatçılarından Sıla, Bursa'da kapalı gişe konser verdi.

Fatma Girik anıldı

Türk sinemasının büyük yıldızı, usta oyuncu Fatma Girik, vefatının birinci yıl dönümünde yapılan törenle mezarı başında anıldı.

En güzel ödül Özaydın'a

Meya Ajans tarafından Diyarbakır'da dördüncüsü düzenlenen 'Altın Toprak' ödül gecesinde bölgesel incelmede yılın en iyi fark oluşturan Güzellik Uzmanı Özcan Yalınkılıç Özaydın'a verildi.

Altın Toprak Ödülleri sahiplerini buldu, İHA'ya 2 ödül verildi

Meya Ajans tarafından Diyarbakır'da dördüncüsü düzenlenen 'Altın Toprak' ödül gecesinde İhlas Haber Ajansı 2 ödüle layık görüldü.

Nadide Sultan oynadı yönetmen eşi çekti

Nadide Sultan Tan Taşçı şarkısını kliplendirdi. -Nadide Sultan'dan yeni şarkıya yeni klip

Haluk Levent Gaziantep'te ücretsiz sahne aldı

Türkiye'de iyilik ve yardımlaşmanın sembolü haline gelen sanatçı Haluk Levent, Gaziantep Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği tarafından eğitime katkı sağlamak amacıyla düzenlenen konserde, şarkıları ücret almadan Gazianteplilere seslendirdi.

Soner Sarıkabadayı, yeni yıl gecesinde Gaziantep'te olacak

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, yeni yıl gecesi The Arena Hotel'in düzenleyeceği programda konser verecek. Konserin biletleri ise Biletinial'da satışa sunuldu.

Üniversite öğrencilerinden konser

Malatya İnönü Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından öğrencilere ortaklaşa düzenlenen Soğuk Kış Gecelerini Türkülerle Isıtıyoruz konseri gerçekleştirildi. Öğrencilerin verdiği konsere protokol üyeleri ve öğrenciler katılarak ilgi gösterdi.

İnternetten abiye elbise alırken dikkat

Egelin Tekstil'den yapılan açıklamada, internetten abiye elbise alacak olanlara tavsiyelerde bulunarak, 'Her yerden elbise alınmaz, internet sitesinin güvenli olması lazım. Photoshop gibi programlarla duruşu düzeltilen fotoğraflar ile satışa sunulan ürünler müşterileri hüsrana uğratıyor' denildi.

'Müslüm Gürses Şarkıları' konseri yoğun ilgi gördü

Malatya İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü öğrencileri ve Müzikolaj Orkestrası tarafından Müslüm Gürses Şarkıları konseri düzenledi.

Bülent Ersoy, Ordu’da mağaza açılışına katıldı

Türkiye'nin 'Diva' lakaplı ünlü sanatçısı Bülent Ersoy, Ordu'da bir mücevher mağazasının açılışına katıldı. Diva'ya Ordulu vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Hakan Ural zincir market yöneticisinin açıklamalarına tepki gösterdi

Hakan Ural, zincir market üst yöneticisinin açıklamalarına canlı yayında tepki gösterdi.

Balıkesir’de Ferhat Göçer rüzgarı esti

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği konserde Ferhat Göçer rüzgarı esti.

Altın Toprak ödülleri 4. yılına hazırlanıyor

Meya Ajans tarafından yapılan Diyarbakır Altın Toprak ödüllerinin 4'üncüsü aralık ayında yapılacak.

Birleşmiş milletler toplantısı gibi düğün

Gıda ve medikal ürün sektöründe Türkiye'nin önde gelen ihracatçılarından olan Günel Dış Ticaret A.Ş'nin yönetim Kurulu Başkanı Osman Günel'in oğlu Mehmet Günel, dünyanın 7 farklı ülkesinde söz sahibi olan firmaların üst düzey yöneticilerinin de katıldığı düğün ile dünya evine girdi.

Cumhuriyet Bayramı'nda Kıraç coşkusu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çeçrçevesinde düzenlenen 'Cumhuriyet Konseri'nde ünlü şarkıcı Kıraç, gazi şehirlilerle bir araya geldi.

Genç modacıdan dünyaya yeni tasarım

Genç modacı Ayşegül Eraslan kendine özgü tasarımlarıyla dünya standartlarının üzerine çıkarak moda camiasına yenilikler katmaya devam ediyor.

Hülya Avşar ile tanındı, Cumhurbaşkanı Erdoğan için yeniden yazmaya başladı

Bir dönem Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu için yazdığı şarkı sözleriyle tanınan Şair İsmail Kurt, 20 yıl sonra yeniden yazmaya başladı. Kurt'u yeniden yazdıran ise Türk Silahlı Kuvvetlerinin, YPG/PKK tarafından Suriye'nin kuzeyinde işgalde tutulan bölgelere yaptığı harekatlar ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talebi oldu.

Toplam 335 haber.