Vali Eşi Hanife Yazıcı'dan Kale İlçesine Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcının Eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet, Kale ilçesinde ikamet eden Şehit Er Erdal Erdoğan'ın ailesini evlerinde ziyaret ederek bir süre sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Malatya Valisi Ersin Yazıcının Eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet, Kale ilçesinde ikamet eden Şehit Er Erdal Erdoğan’ın ailesini evlerinde ziyaret ederek bir süre sohbet edip sorun ve taleplerini dinledi.
Hanımefendi Yazıcı’ya ziyaretlerinde; Kale Kaymakam V. Mustafa Aksoy ve eşi Sibel Aksoy, Vali Yardımcısı Reşit Özer Özdemir’in eşi Fatoş Özdemir, Vali Yardımcısı Bilal Basrı’nın eşi Suzan Basrı, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın’ın eşi Mukaddes Altın, Orman İşletme Müdürü Osman Kayalar’ın eşi Filiz Kayalar, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar, İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Bülent Hancı ve   Kale Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Ali Şeker eşlik etti.
 Akabinde Hanımefendi Yazıcı 4 aileyi evlerinde ziyaret ederek hal ve hatırlarını sorup;  “Ziyaret ettiğimiz aileleri her konuda destekleyerek, sosyal hayata entegre olmaları için birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ”dedi.
Aile bireyleriyle bir süre daha sohbet eden Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet, aile ziyaretlerini tamamlayarak ilçe ziyaretlerini sonlandırdı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN