Vali Ersin Yazıcı İlçe Ziyaretlerine Kale İlçesiyle Devam Etti.

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, İlçe ziyaret programına Kale ilçesiyle devam ederek, kurum müdürleri ve daire amirleri ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, İlçe ziyaret programına Kale ilçesiyle devam ederek, kurum müdürleri ve daire amirleri ile bir araya geldi.

Malatya Valisi Yazıcı, ilk olarak Kale Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kale Hükümet Konağı toplantı salonunda, Kaymakam Mustafa Aksoy'dan İlçenin genel durumu hakkında brifing aldıktan sonra Belediye Başkanı Murat Koca'yı makamında ziyaret ederek Kale'de yapılan yatırımlar ve yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 
Kale Polis Uygulama Noktası, İnönü Üniversitesi Su Sporları Merkezi ve Kömürhan Köprüsünde İncelemeler
Vali Yazıcı Polis Uygulama Noktasını ziyaret ederek, görevli personellerle tanışıp yürütülen önleyici emniyet tedbirleri, yol kontrol uygulamaları ve asayiş faaliyetleriyle ilgili bilgiler aldı.

Son olarak, İnönü Üniversitesi Su Sporları Merkezi ve Malatya-Elazığ illerinin ulaşımı açısından önemli yere sahip, Karakaya Baraj Gölü üzerinde kurulu Kömürhan köprüsünde Jandarma botu ile incelemelerde bulunarak İlçe ziyaretini sonlandırdı.

Vali Yazıcı'ya İlçe ziyareti esnasında Kaymakam Mustafa Aksoy ve İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın eşlik etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN