Ülkü Ocaklarından Öğrencilere 'Uzem ve Odak 2023' Eğitim Kartı Desteği

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay ŞENGÖNÜL, Atatürk Lisesi öğrencilerine, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan 'Uzem ve Odak2023' Eğitim destek kartı hediye etti.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay ŞENGÖNÜL, Atatürk Lisesi öğrencilerine, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan “Uzem ve Odak2023” Eğitim destek kartı hediye etti.
Konu ile alakalı açıklama yapan Başkan ŞENGÖNÜL; "Ülkü Ocakları Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan ve gençlerimizin eğitim-öğretim hayatına destek olmak amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun eğitim sistemi ile ilk ve orta öğretim düzeyindeki tüm derslerin yanı sıra, LGS, TYT, AYT ve KPSS gibi sınavlara hazırlık süreçlerine destek olan ve 20.000 üzerinde soru barındırarak gençlerimizin birçok sınava hazırlanma imkânına sahip olan “Uzem ve Odak2023” Eğitim destek kartlarımızı, Atatürk Lisesi Okul Müdürü Mehmet Başbuğ hocamızı ziyaret ederek derslerinde başarılı olan öğrenci kardeşlerimize hediye ettik. Öğrenci kardeşlerimizin her zaman ve her koşulda eğitim ve öğretim hayatlarında yanlarında olmaya devam edeceğiz"  ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN