Pilten' Yeşilyurt'umuza Hizmet Etmek Amacındayız

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için Selim Pilten Yeşilyurt Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

 AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Aday adaylığı için Selim Pilten müracaatını resmen yaparak dosyasını AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı’ya takdim etti.

           Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde AK Parti’nden Yeşilyurt Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan Selim Pilten, “Yeşilyurt’umuza hizmet etmek amacındayız” dedi. 

  AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı’ya aday adaylığı başvuru belgelerini teslim eden Selim Pilten, ‘Bu yolda Halka Hizmet Hakk’a hizmettir, bizim temel düsturumuz’ diyerek, bu mihvalde durmadan, yorulmadan ve yılmadan hizmet etmeye devam edeceğini dile getirdi.

       Pilten, “Yıllardır birlikte yürüdüğümüz bu yolda, ilçemizi yeniden ayağa kaldırmak için tecrübemizle, birikimimizle ve inancımızla her şeyin en güzeline layık olan Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet etmek için ‘Bismillah’ deyip yola çıktık” ifadelerini kullanarak “Bizler ekibimizle, programımızla ve kararlılığımızla hazır olduğumuza inanıyoruz. 

        İnşallah siz dava arkadaşlarımızın desteği, çok değerli il ve ilçe başkanlarımızın, sayın milletvekillerimizin, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın kıymetli başkanlarının ve partimizin tüm kademelerinde görev yapan çok değerli arkadaşlarımızın teveccühü ve Sayın Cumhurbaşkanımızın oluru ile aday olduğumuzda, Yeşilyurt’taki her bir ferdimizin gönül rızasına talip olup, Yeşilyurt’umuza hizmet etmek amacındayız” şeklinde konuştu.

       6 Şubat’ta yaşanan asrın felaketinde Malatya ve Yeşilyurt’un da derinden etkilendiğini hatırlatan Pilten, “Bu felaketin yıkıntılarını, yaşattığı olumsuzlukları her ferdimizin en kısa zamanda atlatması için gayret eden başta devletimiz ile hükümetimiz ve ilimizde de Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere tüm belediyelerimizin gayretleri, çalışmaları ve mücadelesi her yerde görülmekte, hissedilmektedir.” dedi.

       Pilten, Yeşilyurt’ta başkanlık görevine layık görüldükleri takdirde deprem sonrası yaşanan olumsuzlukları bertaraf etmek üzere tüm ekibiyle hazırladıkları ve planladıkları programlarını da hayata geçireceklerini söyledi.

       Yeşilyurt’ta her bir vatandaşa hizmet etmek ve depremin yaralarını hızlıca sarmak hedefi ile bu yola çıktıklarının da altını çizen Selim Pilten, “Desteklerinize ve dualarınıza talibiz. Rabbim, kendisinin rızasına layık olmayı ve halkımıza hizmet etme şerefini hayırlısı ile bizlere nasip eder inşallah.” şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN