Malatya'nın rantına talip olanların oyunlarını bozacağız

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, 'Malatya'yı ranttan uzak, bilimin ışığında yeniden imar edecek olan tek parti Yeniden Refah Partisi'dir. Biz bu şehrin rantına değil, bu şehrin rantını paylaşmak için aday olanların oyunlarını bozmaya ve Malatya'ya hizmet etmeye talibiz.' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Malatya’yı ranttan uzak, bilimin ışığında yeniden imar edecek olan tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Biz bu şehrin rantına değil, bu şehrin rantını paylaşmak için aday olanların oyunlarını bozmaya ve Malatya’ya hizmet etmeye talibiz.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan ve partililerle birlikte Eski SGK arkasındaki esnafları ziyaret ederek talep ve sorunlarını dinleyip, 31 Mart seçiminde oy ve destek istedi.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Hilal bağımsızlığımızın, Başakta bolluk ve bereketin sembolidir. Hilal ve başak ülkemizde refah dönemi başlayacak. Nasıl geçmişte Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın Refah Partisi bolluk ve bereketle işler yaptı ise, bugün de Dr. Fatih Erbakan'ın Yeniden Refah Partisi ile yine bolluk ve bereketle işler yapacağız inşallah. Milli Görüş belediyeciliğini yeniden başlatacağız. Belediyelerde yeniden tarih, yeniden destan yazacağız.” ifadelerini kaydetti.

Bilal Yıldırım, “Depremde ağır yara alan ve sorunları çözümsüz bırakılan Malatyalılar, rantçı belediyecilikten kurtulmanın yolunun da milli görüş olduğunu biliyor. Malatya’da birinci parti olacağız.  Malatya’yı ranttan uzak, bilimin ışığında yeniden imar edecek olan tek parti Yeniden Refah Partisi’dir. Biz bu şehrin rantına değil, bu şehrin rantını paylaşmak için aday olanların oyunlarını bozmaya ve Malatya’ya hizmet etmeye talibiz. Malatya’yı 20 yıldır aynı iktidar ve aynı muhalefet yönetiyor. Depremde bu şehrin ağır yara almasından her ikisinin de sorumluluğu var. Malatya’nın yıkımında sorumlu olanlar, Malatya’nın inşasında çözüm olamazlar. Malatya’da sınırsız imar izni veren, plansız şehirleşmenin önünü açan siyasi düşünce, bu şehrin yıkımından birinci derecede sorumludur. Malatyalılar;  bu kenti yıkanlara ve enkaza çevirenlere, yüzbinlerce Malatyalının evsiz, işyerisiz kalmasına neden olanlara bir daha temsil yetkisi vermemeli.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN