Malatya'nın mutlu yıllarını hep birlikte başlatıyoruz

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, 'Ahlaklı belediyecilik ile Malatya'nın mutlu yıllarını hep birlikte başlatıyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Ahlaklı belediyecilik ile Malatya’nın mutlu yıllarını hep birlikte başlatıyoruz” dedi.

Bilal Yıldırım, “Güzel bir seçim dönemi atlattık. Elimizden geldiğince Malatya’nın her köşesine ve tüm Malatyalılara ulaşmaya çalıştık. Malatya’nın sorunlarını ve tüm sıkıntılarını seçim sürecinde gündeme getirdik. Malatyalıları kötünün iyisine mecbur bıraktırmadık, alternatif siyaseti ortaya koyduk. Malatya’da yanlışa ve yanlışlara teslim olmadık, milletimiz için doğru olanı yaptık, gerçekleri savunduk. Çünkü biz Ahlaklı belediyeciliği ana ilke olarak belirledik” dedi.

Bilal Yıldırım, “Deprem bölgesindeki en mağdur kent Malatya’dır.  Malatyalıların sırtında 22 yıldır siyaset yapanlar Malatya’da ana gündemi belirsizlik olarak yaşattılar. Malatyalılar üzülmesin, umudunu kaybetmesin, çünkü Yeniden Refah Partisi kadroları geliyor. Sıkıntılarımız var, üzüntülerimiz var, ama çaresiz değiliz. Çare sandıktır, çare 20 yıldır bu şehirde belediyecilik yerine rantçılara hizmet edenleri sandıkta silmektir. Malatyalılar sandık başına giderken yaşadıklarını ve yaşatılanları unutmasın.  Ahlaklı belediyecilik ile Malatya’nın mutlu yıllarını hep birlikte başlatıyoruz. 1 Nisan Malatyalılar için yeni bir başlangıç olsun. Tüm milletimizi sandık başına gitmeye davet ediyorum. 31 Mart seçim sonuçları milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.” İfadelerini kaydetti.

Hekimhan’da coşku

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Hekimhan ilçesinde Belediye Başkan Adayı Kemal Oktay tarafından kurulan programa katıldı. Programa kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Bilal Yıldırım, Hekimhanlılara verdikleri destek için teşekkür ederek, bu coşkunun sandığa yansıtılmasını istedi.

Yeşiltepe’de büyük destek

Bu arada, Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan tarafından Yeşiltepe’de kalabalık bir katılımın olduğu iftar programı gerçekleştirildi. İftara katılan Bilal Yıldırım, “Yeşiltepeli hemşehrilerimizle Yeşiltepe Kardeşlik İftarında buluştuk. Malatya soframızı her daim kuracağız, bu sofrada bir olacağız, hep birlikte inşallah Malatya için canla başla çalışacağız.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN