Malatya Kızılay Şubesi Öğrencileri Unutmadı

6 Şubat'ta asrın felaketi depremleri yaşayan Malatya'da Kızılay Malatya Şubesi yaraların sarılmasına devam ederken 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılında okula başlayan depremzede öğrencileri de unutmadı.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

   6 Şubat’ta asrın felaketi depremleri yaşayan Malatya’da Kızılay Malatya Şubesi yaraların sarılmasına devam ederken 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılında okula başlayan depremzede öğrencileri de unutmadı.

        Malatya İl Başkanı Osman Korkut’un gelmesiyle birikte büyük hizmetlere imza atan ve vatandaşlar tarafından takdir kazanan Türk Kızılayı Malatya Şubesi bir yandan deprem yaralarının sarılmasına durmadan devam ederken okula gidecek minik öğrencileri de unutmadı.

     Malet Konteynır kentte Sorumlu Abdulsamet Kaymakam ile Malatya Kızılay Şube Başkanı Osman Korkut ve ekibiyle birlikte okula başlayan konteynır kentteki Anaokulu çocuklarına kırtasiye malzemeleri e okul çantaları hediye edildi.

         Malatya Kızılay Şube Başkanı Osman Korkut” Malatya Kızılay olarak Malet Konteyner kentte Abdulsamet Kaymakamımızla birlikte anaokulu çocuklarımıza içerisinde kırtasiye malzemesi olan çantalarını hediye ettik.
 
         Çocuklarımızın gözlerindeki mutluluk her şeye değer. Yardımlarımız aksamadan Malatya genelinde sürdürüyoruz. “

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN