Koç Topluluğu Deprem Bölgesine Yardımlarını Aralıksız Sürdürüyor  

6 Şubat'taki deprem felaketinin ardından, bölgedeki ihtiyaçların karşılanması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Koç Topluluğu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında 4 ildeki çocuklara yönelik Koç Çocuk Şenlikleri'ni düzenledi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Koç Topluluğu Spor Kulübü koordinasyonunda Malatya, Kahramanmaraş, Hatay ve Adıyaman’da Topluluk şirketleri Arçelik, Aygaz, Beko, Bilkom, Divan, Düzey, Entek, Ford Otosan, Koçtaş, Opet, Otokoç Otomotiv, Sendeo, Tüpraş, Yapı Kredi ve gönüllülerin destekleriyle düzenlenen etkinliklere binlerce çocuk katıldı. Malatya Malet Konteynır Kentinde binden fazla çocuk katıldı.
 
Şenliklerde görev alan Koç Topluluğu gönüllüleri, etkinliklerden önce çocuklarla iletişim konusunda uzman psikologlardan eğitim alırken; etkinlik programı da pedagogların tavsiyeleri ile oluşturuldu. Futbol ve basketbol gibi spor aktivitelerinin yanı sıra şişme parkurlar gibi birçok etkinliğin düzenlendiği şenlikte çocuklar keyifli vakit geçirdi. Topluluk şirketlerinin ve çalışanlarının katkıları ile hazırlanan hediyeler de çocuklara armağan edildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN