İş İnsanı Osman Güde AK Parti'den aday adaylığını açıkladı.

İş İnsanı Osman Güde AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Güde basın ve Akçadağlı hemşerileri ile bir araya gelerek aday adaylığını açıkladı.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

İş İnsanı Osman Güde AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Güde basın ve Akçadağlı hemşerileri ile bir araya gelerek aday adaylığını açıkladı.

Bizler bu toprakların evlatlarıyız. Evet, bizler bu necip toprakların, eli emekten çatlamış ana ve babaların evlatlarıyız. Bizler Malatya’nın evlatlarıyız. Akçadağ’ın, Doğanşehir’in, Hekimhan’ın, Darende’nin, Yazıhan’ın, Pütürge’nin, Kale’nin, Yeşilyurt’un, Doğanyol’un, Kuluncak’ın, Arguvan’ın, Battalgazi'nin evlatlarıyız. Evlat anaya babaya hizmet ve hürmet etmelidir. Evlat ana baba gibi olan yurduna, toprağına hizmet ve hürmet etmelidir.

Bu toprakların acısı da bizim sevinci de bizimdir. Bu toprakların üzerinde yasayan beisteki bebeğimden, sokaktaki çağasından; tarladaki, fabrikadaki kardeşlerimizden, beli bükük yaslı ana babalarımıza kadar herkesi kucaklayarak onlara hizmeti ve hürmeti boynumun borcu biliyorum.

Bu hizmet ve hürmet düsturunca kurulusundan itibaren bilfiil her kademesinde görev aldığım Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Malatya Milletvekili Aday Aday olduğumu sizlerin huzurunda açıklıyorum.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 seçimlerinde Ak Davamızı daha da yücelterek; Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedeflerin gerçekleşmesi adına Malatya'da kapı kapı dolaşıp Ak Partiyi yine sandıklarda birinci parti yapmak adına canla basla mücadele edeceğiz. Şimdiden bizlere bugüne kadar oy vermeyen dili, dini, mezhebi, mesrebi ne olursa olsun herkesi Ak Çatı altında birleşmeye davet ediyorum.
Hepinize katılımlarınızdan dolayı en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN