Fendoğlu Ticari Hayatın Her Yöneyle Desteklenmesi Gerekiyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 'Malatya sahipsiz değildir, dolayısıyla esnafımızda sahipsiz değildir. Esnafımızın karşılaştığı sorunların çözümü için her türlü girişimde bulunuyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 6 Şubat depremlerinin ardından Kuyumcular Çarşısı’na çevrilen 100. Yıl Meydanı’nın altında faaliyet gösteren esnafları tek tek ziyaret ederek, sohbet edip sorun ve taleplerin dinledi. 

Fendoğlu, “6 Şubat depremlerini ardından yaraların sarılmasına yönelik büyük çalışmalar yürütüldü. Ancak sahada gördüğümüz eksiklikler veya yarım kalan işlerin olduğunu gördüğümüzde buna müdahale ediyoruz. Özellikle esnaflarımızın halen çözülmemiş sorunları bulunuyor. Şehrin canlı tutulması ve ayakta olduğunu gösterebilmek için ticari hayatın her yöneyle desteklenmesi gerekiyor. 
Şunu açıklıkla dile getiriyorum, Malatya sahipsiz değildir, dolayısıyla esnafımız sahipsiz değildir. Buradayız, sahadayız ve sorunların tarihçisiyiz. Konteyner yerleştirme konusunda sorunlar var, özellikle vatandaşın gitmeyeceği noktalara konan konteynerlerin esnafımızın rahat çalışacağı alanlara getirilmesi için girişimlerimiz var. Bize veya MHP İl Başkanlığımıza iletin tüm sorunların takipçisiyiz” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN