Fendoğlu, Bu sadece bir yerel seçim değildir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, 'Bu sadece bir yerel seçim değildir. 14 Mayıs ve 28 Mayıs'taki Cumhur İttifakının zaferinin intikamını 31 Mart'ta fitne ve etik dışı hareketlerle almaya çalışıyorlar.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Bu sadece bir yerel seçim değildir. 14 Mayıs ve 28 Mayıs’taki Cumhur İttifakının zaferinin intikamını 31 Mart’ta fitne ve etik dışı hareketlerle almaya çalışıyorlar. Biz sabırla, kimseyi üzmeden sandığa gideceğiz. MHP’nin tüm teşkilatları sahadadır.  14 ve 28 Mayıs’taki zaferimizi 31 Mart seçimleri ile perçinleyeceğiz” dedi.

MHP MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Cumhur İttifakı’nın MHP Kuluncak Belediye Başkanı ve Adayı Erhan Cengiz’in Kuluncak ilçe merkezinde verdiği iftar ve sohbet toplantısına katıldı. Toplantıya kalabalık bir topluluk katıldı.

Fendoğlu, “Kuluncak bize MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyden emanet. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Kuluncak’ı bize emanet etti. Bizde Allah’ın izniyle bu emaneti vatandaşlarımızla birlikte yere düşürmeyeceğiz. Allah nasip ederse, çalışmalarımızın ve çalışmalarınızın sonucunu sandıkta alacağız. Seçim sandıkta kazanılır. Rehavete kapılmayalım, sahadan gelen sonuçlar ne kadar moral verirse versin biz uyumayacağız, herkese ulaşmaya çalışacağız.” dedi.

MHP MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu şunları söyledi, “Tüm Türkiye genelinde, sadece Malatya’da değil, mevki ve makamlarını Cumhur İttifakı sayesinde alanlar, bugün tam tersi Cumhur İttifakı’nın karşısına geçtiler. Bu normal bir şey değil, bu etik değil, siyasi ahlaksızlıktır. Cumhur İttifakından mevki ve makam bulacaksın, belediye başkanı olacaksın, saygı göreceksin, kenara çekilince de ‘yok, benim hakkımdı’ diyeceksiniz. Makamlar gelip geçicidir. Biz seçime kadar sabrediyoruz. Yapılan yanlışları görüyoruz. 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı duruş gösterilerek Cumhur İttifakı doğdu. Biz yüce Türk milleti olarak hepimiz buradayız. Eski Türkiye artık yoktur. İstedikleri gibi at koşturacakları bir Türkiye’de yoktur. İstedikleri bir liderde yoktur artık. Allah Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza sağlık ve sıhhat versin. Bu sadece bir yerel seçim değildir. 14 Mayıs ve 28 Mayıs’taki Cumhur İttifakının zaferinin intikamını 31 Mart’ta fitne ve etik dışı hareketlerle almaya çalışıyorlar. Biz sabırla, kimseyi üzmeden sandığa gideceğiz. MHP’nin tüm teşkilatları sahadadır.  14 ve 28 Mayıs’taki zaferimizi 31 Mart seçimleri ile perçinleyeceğiz.  Bizi susturamayacaklar, durduramayacaklar.  4 yıl seçim olmayacak, istikrarlı bir döneme gireceğiz. Sahadaki tüm sıkıntı ve sorunları biliyoruz, bunları tek tek çözeceğiz. Ülkücülerin oyu bellidir, saffı nettir. Ülkücüler yürüdüğü yolda sadece Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin işaretine bakar, göstereceği hedefe yürür.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN