Ekim Ayı Toplantısı IV. Birleşimi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısının IV. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Çolak Başkanlığı'nda 17 Ekim Salı günü saat 13.00'de Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Malatya Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısının IV. Birleşimi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Çolak Başkanlığı’nda 17 Ekim Salı günü saat 13.00’de Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. 
Mazeret dilekçelerinin okunmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan Doğanyol İlçe Belediyesi’nin ek bütçe talebi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu raporu oylanarak, kabul edildi. 
Battalgazi ilçesi Karagöz Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Bahçebaşı Mahallesi, Saray Mahallesi, Çöşnük Mahalleleri ile ilgili imar ve Bayındırlık Komisyonu raporları okunarak kabul edildi. Ayrıca Yazıhan İlçesi, Yazıhan Mahallesi ile Darende İlçesi İmar ve Bayındırlık raporları da okunarak kabul edildi. 
Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısının ise 8 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 14.00’te yapılmasına karar verildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN