DEVA Partisi İl Başkanlığında Sinan Akıncı Dönemi

DEVA Partisi Malatya İl Başkanlığı görevi Genel Merkez tarafından DEVA Partisi Malatya İl Yönetim Kurulu üyesi Başkan vekili Sinan Akıncı'ya tevdi edildi.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

  DEVA Partisi Malatya İl Başkanlığı görevi DEVA Partisi Malatya İl Yönetim Kurulu üyesi Başkan vekili Sinan Akıncı’ya tevdi edildi.

      Malatya İl Başkanı Our Güneş’in Malatya Milletvekili Aday adayı olmasından dolayı boşalan il başkanlığına iyasetçi iş adamı Sinan Akıncı getirildi. Parti İl Binasında düzenlenen törenle İl başkanlığını alan Sinan Akıncı” Deva Partisi Malatya kurucu il başkanı, kıymetli dostum Sayın Onur Güneş’in 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili aday adayı olması münasebetiyle, şahsıma tevdi edilen DEVA Partisi Malatya il başkanlığı görevini sizlere duyurmak isterim.

   Ülkemiz ve dahi kentimiz için çok önemli bir seçimin arifesindeyiz. Öncelikli görevim; bu tarihi nitelik taşıyan seçimde Malatya’mızda hak ettiğimize inandığım en yüksek oyu alabilmek için yol arkadaşlarımla birlikte çalışmak olacaktır. Seçime demokratik bir olgunluk içinde, saygı ve huzur ortamını sağlayarak gitmek yine önceliğimizdir. Malatya DEVA Teşkilatı olarak, Genel başkanımız Sayın Ali Babacan’ın liderliğinde insan hak ve özgürlüklerine saygılı, eşitlikçi adil bir yönetimi cumhuriyetimizin 100. yılında göreve getirmek misyonuyla hareket ediyoruz.

       06 Şubat’ta yaşadığımız büyük deprem felaketinin yaralarını sarmak, ölenleri geri getiremeyecek olsak da kalanlarımız için Malatya’mızı ayağa kaldırıp yaşanabilir bir şehir tesis etmek önümüzdeki dönem en önemli gündemimiz olacak.

       Siyasetin kısırçekişmelerindenazade, dostluk ve kardeşlik hukuku içinde her bir hemşerimizin derdini kendi derdimiz bilip bu zeminde hareket edeceğiz. Malatya’mız gözbebeğimiz şehrimiz bu hüzünlü zaman kesitinde dinamik sosyolojisi tarihi özgüveni ile bu günleri de aşacaktır, yeterki bizler umutla ve sevgiyle bir arada olalım.

Gayret ve  çaba bizden takdir Allah’tandır.

Bu şerefli görevi sizlere mahcup olmadan yapmak, Rabbimden niyazımdır. “

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN