Başkan Evren, Hazine Destekli Krediler Tasarruf Tedbirleri 4 ilde Uygulanmayacak

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan vekili Ali Evren, Hazine Destekli Krediler Tasarruf Tedbirleri kapsamında deprem bölgesi olan 4 ilde Uygulanmayacak'

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan vekili Ali Evren tasarruf tedbirleri kapsamında olan esnaf kredileri yapmış olduğumuz çalışmalar ve telefon görüşmelerimiz neticesinde Deprem bölgesinde Malatya Dâhil 4 İlde uygulanmayacağı müjdesin vererek emeği geçenlere teşekkür etti.
Başkan Ali Evren” yayınlanan genelgede Tasarruf tedbirleri kapsamında 04/01/2021 -  31/03/2024 tarihleri arasında kullandırılan kredilerde Faiz oranı güncelleme işlemlerinden; 6 Şubat Depremlerinden 1. derecede zarar gören Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Osmaniye illeri ve bağlı ilçeleri ile Gaziantep ili Nurdağı ve İslahiye İlçelerinde kullandırılan kredilerin tamamı muaf tutulmuştur.
Esnaflarımız için hayati önem taşıyan adımı atan ve birçok konuda esnaf ve sanatkarların yanında olan Başta hükümetimiz olmak üzere TESKOMB Genel Başkanımız Sayın Abdulkadir Akgül ve Halk Bankası Genel Müdürü Sayın Osman Arslan’a Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyoruz.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN