Başkan Er Tebrikleri Kabul Etti

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sami Er, Tebrik Kabul Töreninde vatandaşların ve personellerin tebriklerini kabul etti.

PAYLAŞ
Malatya Sürmanşet - Malatya Sürmanşet

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sami Er, Tebrik Kabul Töreninde vatandaşların ve personellerin tebriklerini kabul etti. 

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Büyükşehir Belediyesi fuaye (zemin kat) alanında düzenlenen Tebrik Kabul Töreninde vatandaşlarla ve personellerle bir araya geldi. Burada tebrikleri kabul eden Başkan Er, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. 
Başkan Er’in Malatya’yı ayağa kaldıracağını ve şehrin geleceğinin inşa edilmesi noktasında önemli çalışmalara imza atacağını söyleyen vatandaşlar, Başkan Er’e yeni görevinde başarılar dilediler. Vatandaşlardan hayır duaları alan Başkan Er ise Malatya için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalışacaklarını belirtti. Ayrıca Başkan Er, tüm Malatya’nın belediye başkanı olduğunu da sözlerine ekledi.
6 Şubat depremlerinde ağır tahrip alan Malatya’da önemli çalışmalar yaparak, şehri yeniden ayağa kaldıracaklarını belirten Başkan Er, “Malatya’mızda 2 ay gibi bir sürede güzel bir seçim dönemi yaşadık ve siz değerli hemşehrilerimin teveccühü ile seçimi kazandık. Bu bağlamda Malatyalı hemşehrilerime hizmet edecek olmanın mutluluğunu yaşadığımı belirtmek istiyorum. Hayata geçireceğimiz projelerle şehrimizi ihya ederek, geleceğe hazırlayacağız. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Ayrıca buraya kadar gelip beni tebrik eden vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte projelerimiz bir bir şekillenecek ve Malatya’mız eskisinden daha güzel olacak” dedi. 
Öte yandan Başkan Er’i tebrik etmeye gelen vatandaşlar hatıra fotoğrafı çekmeyi de ihmal etmediler. 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN