Adıyaman Haber Haberleri

Adıyaman Haber Haberleri

Otel enkazındaki arama çalışmaları gece gündüz demeden devam ediyor

Adıyaman'da Kuzey Kıbrıslı öğrencilerin de enkaz altında kaldığı oteldeki kazı çalışmaları 24 saat boyunca sürdürülüyor.

Adıyaman'da 29 yaşındaki genç 71 saat sonra sağ kurtarıldı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin en çok etkilediği Adıyaman'da 29 yaşındaki bir genç 71 saat sonra 4 katlı binadan yaralı olarak kurtarıldı.

Depremin hayatı felç ettiği Adıyaman'da kurulan çadır kent havadan görüntülendi

Depremde yüzlerce binanın çöktüğü Adıyaman'da kurulan çadır kent havadan görüntülendi.

İspanyol ekip, baba ve kızı 69 saat sonra enkazdan çıkardı

İspanya'dan gelen 25 kişilik özel arama kurtarma ekibi, 69 saat sonra enkazdan baba ve kızını canlı çıkardı. İspanyol ekip, sevinçten birbirlerine sarılarak mutluluklarını paylaştı.

Anne ve iki kızı 66 saat sonra kurtarıldı

Adıyaman'da deprem sonrası enkaz altında kalan anne ve iki kızı 66 saat sonra Karabük UMKE ekipleri tarafından sağ olarak kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Giresun ekibi 8 yaşındaki Nisa'yı 64 saat sonra kurtardı

Tüm Türkiye'nin seferber olduğu Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde yaşanan ve 10 ili etkileyen 7,7 ile 7,6 büyüklüğündeki depremlerin hemen ardından Giresun'dan bölgeye giden arama kurtarma ekipleri tarafından Adıyaman'da enkaz altında kalan 8 yaşındaki Nisa kurtarıldı.

Adıyaman'da 1 kişi enkazdan 65 saat sonra kurtarıldı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman'da 65 saat sonra bir kadın sağ olarak kurtarıldı.

Adıyaman'da 4 çocuk 64 saat sonra sağ çıkartıldı, ilk sözü 'annem nerde' oldu

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde yaşları 2-16 arasında 4 çocuk depremden 64 saat sonra enkaz altından sağ çıkartıldı. Enkazdan ikinci olarak çıkarılan küçük çocuğun ilk sözleri 'annem nerde' oldu.

5 kişilik aileden 4'ü 60 saat sonra sağ olarak kurtarıldı

Adıyaman'da deprem sonrası enkaz altında kalan 5 kişilik aileden 4'ü 60 saat sonra sağ olarak kurtarıldı.

Adıyaman'da 62 saat sonra 2 kardeş enkazdan sağ çıkarıldı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman'da 62 saat sonra 2 kardeş enkazdan sağ olarak çıkarıldı.

58 saat sonra enkazdan sağ kurtardılar, gözyaşlarına boğuldular

Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin ardından enkaz altında kalan 28 yaşındaki bir kadın Adıyaman Valiliği karşısındaki binadan 58 saat sonra sağ olarak kurtarıldı. Genç kadın kendisini kurtaran ekiplere teşekkür ederken, 'Sonunda çıktım' dedi. Kurtarma ekipleri ise birbirlerine sarılıp gözyaşı döktüler

58 saat sonra enkazdan sağ kurtardılar, gözyaşlarına boğuldular

Kahramanmaraş merkezli büyük depremlerin ardından enkaz altında kalan 28 yaşındaki bir kadın Adıyaman Valiliği karşısındaki binadan 58 saat sonra sağ olarak kurtarıldı. Genç kadın kendisini kurtaran ekiplere teşekkür ederken, 'Sonunda çıktım' dedi. Kurtarma ekipleri ise birbirlerine sarılıp gözyaşı döktü.

5 yaşındaki Yusuf ve bir depremzedenin 56 saat sonra inanılmaz kurtuluşu

Adıyaman'da depremin etkisiyle yıkılan binanın enkazında kalan 5 yaşındaki Yusuf ve bir vatandaş, 56 saat sonra enkazdan sağ çıkarıldı. Büyük sevinç yaşayan ekipler ve vatandaşlar birbirlerine sarıldı.

Adıyaman'da 61 saat sonra inanılmaz kurtuluş

Kahramanmaraş merkezli depremde Adıyaman'da enkaz altında kalan 55 yaşındaki Latife Bozan ekiplerin çalışması sonrası 61 saat sonra sağ olarak çıkarıldı. Hayatta olduğu belirlenen 56 yaşındaki eşi Burhan Bozan'ın da kurtarılmasına çalışılıyor.

Giresun ekibi Müjgan bebeği kurtardı

Adıyaman'da arama kurtarma çalışmalarına devam eden Giresun İl Müftülüğü ve TDV Giresun Şubesi Arama Kurtarma ekibi, 4 yaşındaki Müjgan bebeği enkazın altından sağ olarak kurtardı.

Onlarca ev ve iş yerinin yıkıldığı Gölbaşı ilçesini İHA görüntüledi

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin vurduğu Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde çok sayıda yıkılan binaların enkazlarında arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Bazı sokaklarda da oluşan çukurlara araçların düştüğü görüntülendi.

59 saat sonra enkaz altından çıkarıldı

Adıyaman'da, bir kişi 59 saat sonra yıkılan binanın enkazından canlı olarak çıkarıldı.

30 günlük depremzede bebek böyle kurtarıldı

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde büyük yıkıma neden olan depremler sonrası enkaz altındaki vatandaşları arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor. Depremden etkilenen iller arasında yer alan Adıyaman'da enkaz altında kalan anne, 30 günlük bebeği ve kızı Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri tarafından kurtarıldı. Kurtarma sonrası bebeğini kucağına alan baba gözyaşları döktü.

57 saat sonra hayata yeniden tutundu

Adıyaman'da enkaz altında kalan 29 yaşındaki Hatice Metin, Taşköprü itfaiye ekiplerinin 5 saatlik çalışması sonucu 57 saat sonra enkaz altından sağ olarak kurtarıldı.

Polonyalı arama-kurtarma ekibi enkaz altından 14 kişiyi kurtardı

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Türkiye'ye gelen Polonyalı ekip, şu ana kadar 14 kişiyi enkaz altından sağ olarak çıkardı. Dondurucu hava koşullarına rağmen zamanla yarışan Polonyalı ekibin, bir erkek çocuğu ile yaşlı bir kadını enkaz altından çıkardığı anlar kameralara yansıdı.

Adıyaman'dan 57 saat sonra sevindirici haber

Depremin en çok darbe vurduğu şehirler arasındaki Adıyaman'da 4 katlı bina enkazında kalan 67 yaşındaki Hayrettin Özdil, kurtarma ekiplerince 57 saat sonra sağ olarak kurtarıldı.

Hava limanı personeli enkazda ağlayan minik bebeğe canlı olarak ulaştı

Kahramanmaraş depreminin yıkıma neden olduğu Adıyaman'da enkaz altındaki yaralıları kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Madenciler enkazdan anne-baba ve 2 çocuğunu kurtardı

TTK Amasra Müessese Müdürlüğünde görevli olan ve deprem bölgesinde Adıyaman'da görevlendirilen madenciler, anne-baba ve 2 çocuğunu enkazdan sağ olarak çıkardı.

Gürcistanlı ekip, Adıyaman'da genç kadını enkaz altından çıkardı

Gürcistan'dan Adıyaman'a gelen özel eğitimli itfaiye ekibi, gece boyunca devam eden çalışmalar sonucu genç bir kadını sağ olarak enkazdan çıkardı. Gürcistan'dan ayrıca 40 itfaiyecinin daha gönderileceği açıklandı.

Baba ve oğlu 54 saat sonra enkazdan çıkarıldı

Depremin vurduğu Adıyaman'ın Besni ilçesinde enkaz altında kalan Ahmet Aydın ve oğlu Yusuf, 54 saat sonra kurtarıldı.

Adıyaman hayalet şehre döndü

Kahramanmaraş merkezli depremde binden fazla kişinin hayatını kaybettiği Adıyaman adeta hayalet şehre döndü. Adıyaman sokaklarında enkaz yığını haline gelen binalar, binaların altında kalan araçlar ve şehirdeki sessizlik İHA ekibi tarafından görüntülendi.

Adıyaman'da anne ve kızı, saatlerce süren çalışmanın ardından enkaz altından sağ kurtarıldı

Adıyaman (İHA) – Adıyaman'da enkaz altında kalan anne ve kızı, Taşköprü itfaiye ekiplerinin saatlerce süren çalışması sonucu enkaz altında sağ olarak kurtarıldı.

Depremin vurduğu Adıyaman'da yıkılan yapılar dron ile görüntülendi

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından birçok yapının yıkıldığı Adıyaman'da enkaz yığınları dron ile görüntülendi.

Adıyaman İsias Otel'de arama kurtarma çalışmaları sürüyor

Adıyaman'da meydana gelen depremde yıkılan İsias Otel'de arama kurtarma çalışmaları yeniden başladı.

Adıyaman'da sevindiren haber: Küçük Buse 47 saat sonra kurtarıldı

Adıyaman'da göçük altında kalan 10 yaşındaki Pınar 10 saat sonra kurtarıldı. Göçük altından çıkartılan Pınar'ın ilk isteği soğuk içecek olurken, dedesi gözyaşlarına boğuldu.